تغییر زمان و محل برگزاری نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران

نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران 9 تا 11 شهریور در هتل المپیک تهران برگزار می‌‌شود. ستاد خبری نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران از تغییر زمان و محل برگزاری این رویداد خبر داد.‌ دکتر فرشاد هاشمیان، رئیس هیات‌مدیره انجمن علمی داروسازان ایران با اشاره به تغییر ناگهانی سیاست مرکز همایش‌های رازی جهت میزبانی از رویدادهای تخصصی، اعلام کرد: انجمن علمی داروسازان ایران از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور برگزاری هرچه بهتر نوزدهمین دوره این همایش را انجام داده بود. در این راستا هماهنگی‌های لازم با دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز همایش‌های رازی انجام شده و مقدمات برگزاری نیز به خوبی فراهم شده بود؛ اما با تغییر ناگهانی سیاست‌ مرکز همایش‌های رازی در این زمینه، امکان برگزاری نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران در این مرکز از بین رفت و ما تنها چند هفته مانده به برگزاری همایش، در برابر عمل انجام شده قرار گرفتیم. بنابراین اعضای هیات‌مدیره انجمن، به‌ناچار تصمیم به جابجایی مکان برگزاری این رویداد تخصصی گرفتند.

وی در این زمینه خاطرنشان کرد: با توجه به رایزنی‌های انجام شده مرکز همایش‌های بین‌المللی هتل المپیک تهران که پیش از این نیز میزبان بسیاری از همایش‌ها و نمایشگاه‌های تخصصی حوزه داروسازی، پزشکی و سلامت بوده است، برای برگزاری این رویداد انتخاب شد. دکتر هاشمیان درباره جزئیات این همایش علمی نیز افزود: با توجه به این جابجایی، نوزدهمین همایش و نمایشگاه انجمن علمی داروسازان ایران در روزهای 9 تا 11 شهریور‌ ماه 1401 در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران با محوریت «خدمات بیمارمحور در داروسازی» و با در نظر گرفتن حداکثر امتیاز بازآموزی برای داروسازان برگزار می‌شود. در این همایش سه روزه حدود 40 پنل تخصصی و کارگاه آموزشی برگزار خواهد شد که روزآمدترین موضوعات علمی و کاربردی حوزه داروسازی را در بر می‌گیرد.

شایان ذکر است که همزمان با برنامه علمی، بخش نمایشگاهی نوزدهمین همایش انجمن علمی داروسازان ایران نیز به منظور معرفی جدیدترین محصولات و دستاوردهای شرکتهای داروسازی کشور پذیرای بازدیدکنندگان گرامی خواهد بود.

این رویداد با همکاری موسسه رسایش برگزار می شود و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو غرفه می‌توانند با شماره تلفن 88203845 تماس حاصل نمایند.